Serviceline
Kapcsolat
Tel.: +36 88 545 902

Fax: +36 88 560 472

Munkatársaink elérhetősége

Samu Balázs
kereskedelmi vezető, FA - Gyártásautomatizálás, Nyugat-Magyarország
Telefon: +36 20 434 3019
Fax: +36 88 560 472
bsamu@hu.pepperl-fuchs.com

Daróczi Zoltán
FA - Gyártásautomatizálás, Dél-Kelet-Magyarország
Telefon: +36 20 557 1995
zdaroczi@hu.pepperl-fuchs.com

Menyhárt Zoltán
FA - Gyártásautomatizálás, Budapest, Pest megye
Telefon: +36 30 830 6482
Fax: +36 88 560 472
zmenyhart@hu.pepperl-fuchs.com

Tetzl Zoltán
FA - Gyártásautomatizálás, Észak-Kelet-Magyarország
Telefon: +36 20 951 2965
Fax: +36 88 560 472
ztetzl@hu.pepperl-fuchs.com

Ormós Gábor
technikai támogatás, FA - Gyártásautomatizálás
Telefon: +36 88 545 990; +36 20 540 0835
Fax: +36 88 560 472
gormos@hu.pepperl-fuchs.com

Szurics Eszter
kereskedelmi asszisztens, FA - Gyártásautomatizálás
Telefon: +36 88 545 902; +36 20 927 2362
Fax: +36 88 560 472
eszurics@hu.pepperl-fuchs.com

Marian Bartal
kereskedelmi vezető, PA - Folyamatautomatizálás
Telefon: +36 30 866 4692
Fax: +36 88 560 472
mbartal@cz.pepperl-fuchs.com

Szente Gábor
PA - Folyamatautomatizálás
Telefon: +36 30 624 8076
Fax: +36 88 560 472
gszente@hu.pepperl-fuchs.com

Ferenczi Imre
PA - Folyamatautomatizálás
Telefon: +36 30 702 4185
Fax: +36 88 560 472
iferenczi@hu.pepperl-fuchs.com

Németh Balázs
technikai támogatás, PA - Folyamatautomatizálás
Telefon: +36 88 545 982; +36 20 802 0764
Fax: +36 88 560 472
bnemeth@hu.pepperl-fuchs.com

Kádár Júlia
kereskedelmi asszisztens, PA - Folyamatautomatizálás
Telefon: +36 88 545 906
Fax: +36 88 560 472
jkadarova@cz.pepperl-fuchs.com